Pro veřejnost

Pro absolventy, veřejnost, rodiče,...

Dny otevřených dveří a tematické prohlídky školy, probíhají v každém školním roce. V červnu roku 2022 proběhl Den otevřených dveří k příležitosti 140. výročí založení školy. Představili jsme nové polytechnické centrum, ale i učebny a veškeré prostory školy. V prosinci 2023 jsme školu předvánočně vyzdobili a nechali nahlédnout rodiče i veřejnost do výuky. Videoprezentace zde.

Milí absolventi, pokud máte zájem podívat se, co se ve škole změnilo od chvíle, kdy jste dokončili poslední rok povinné školní docházky, rádi vás školou provedeme. Pokud plánujete školní sraz, je možné si domluvit prohlídku školy i během víkendu.

Chcete přihlásit své dítě k docházce na naší škole a rádi byste si školu nejprve prohlédli, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám školu ukážeme.

Je Vaše dítě žákem školy a rádo by vám ukázalo, co je u něj ve třídě nového, domluvte se s paní učitelkou, určitě najdete společný čas.