​​Email: reditelka@zs-vrdy.cz,

​​ID datové schránky: vx6mub6

TARGET SPRINT

V úterý 24. května odstartoval závody na fotbalovém hřišti ve Vrdech...

V úterý 24. května odstartoval závody na fotbalovém hřišti ve Vrdech na Kutnohorsku další sportovní týden pro vybrané školáky ze základních škol. Tentokrát si Target Sprint, běžecko-střeleckou disciplínu kombinující běh na střední vzdálenost a střelbu ze vzduchové pušky, vyzkoušeli sedmáci a osmáci ZŠ Vrdy, které doplnilo i pár deváťáků.

Závod dívek ze 7. třídy nejlépe vyšel Adéle Šrámkové, která brala zlato za čas 7:49,550 s. Stříbro vybojovala Magdalena Plevová s časem 8:01,403 s a bronzovou medailistkou byla mezi sedmačkami Veronika Hartová s časem 8:10,899 s. Z chlapců byl nejrychlejší Dominik Hospodka s výkonem 7:08,740 s. druhé místo obsadil Petr Olach s časem 7:26,697 s a třetí místo vybojoval Aleš Hejhal s výkonem 8:13,371 s.

Mezi dívkami z 8. třídy zvítězila s časem 6:32,918 s Iveta Novotná. Druhá doběhla Klára Vávrová, která zapsala čas 6:52,458 s a třetí místo patří Lucii Palošové za výkon 7:12,975 s. Nejrychlejším osmákem byl ve Vrdech Dominik Miláček, který ovládl závod s časem 5:39,590 s. Stříbrný Lukáš Malina zaběhl čas 5:57,187 s a bronzový Daniel Neuman zapsal výkon 6:09,425 s.

Jedinou deváťačkou na startu byla Nikola Novotná, která trať zvládla za 7:05,214 s. David Litt zvítězil mezi chlapci z 9. třídy a to výkon 5:40,312 s. Stříbro bral Vít Poner za čas 5:47,011 s a bronz Matěj Němec s časem 6:25,615 s.