Základní škola Vrdy
Základní škola Vrdy

Základní škola Vrdy

​​okres Kutná Hora
Školská 108, 285 71 Vrdy

​​

​​Email: reditelka@zs-vrdy.cz,

​​ID datové schránky: vx6mub6

Poděkování za spolupráci během školního roku

.

Konec školního roku se nezadržitelně blíží. Jako každý rok i letos bilancujeme. Mnoho věcí se povedlo, naši žáci získali řadu skvělých umístění v soutěžích a olympiádách, proběhlo velké množství akcí. Spousta žáků zažila dobrý pocit z překonání sama sebe, ať už šlo o dobrou známku, výkon v tělesné výchově nebo i navázání vztahu s ostatními a schopnost spolupracovat.

Jistě zůstává i mnoho věcí ke zlepšování a rozvíjení. Rádi bychom motivovali ještě větší počet žáků k aktivnímu přístupu při rozvoji jejich kompetencí, trápí nás vysoká absence některých žáků, která je překážkou pro zdárné naplňování všech výstupů. Často musíme řešit také úmyslné ničení školního majetku nebo nevhodné chování mezi žáky. Se všemi těmito výzvami se chceme popasovat v následujícím období.

Jménem celé školy bych chtěla poděkovat všem, kteří nám pomáhají naše cíle naplňovat. Obracím se proto s velkým poděkováním na našeho zřizovatele Obec Vrdy, Knihovnu F. V. Lorence Vrdy, Ethanol Energy a. s. Vrdy, MAP Čáslavsko, PPP Středočeského kraje, dík patří i mnoha dalším, jejichž spolupráce je třeba jen nárazová, ale i tak velmi přínosná.

 

Upřímné poděkování bych ráda vyjádřila i všem zákonným zástupcům našich žáků, kteří se společně s námi podílí na rozvoji jejich dětí.

Velice si vážíme otevřené komunikace, která nám pomáhá hledat řešení vzniklého problému a vede k naplnění naší role při výchově a vzdělávání žáků.

 

Mgr. Jaroslava Polgárová, DBA

Datum vložení: 14. 6. 2024 12:04
Datum poslední aktualizace: 14. 6. 2024 12:06
Autor: Mgr. Ivana Vesecká

Škola

Hezké léto přeje kolektiv ZŠ VRDY

Fotogalerie

Náhodná fotogalerie

Zvonění - začátky hodin

logo zvonek1. zvonění - 7:45

logo2. zvonění - 8:40

logo3. zvonění - 9:40

logo4. zvonění - 10:35

logo5. zvonění - 11:25

logo zvonek6. zvonění - 12:15

logo zvonek7. zvonění - 13:05

logo zvonek8. zvonění - 13:55