Základní škola Vrdy
Základní škola Vrdy

Základní škola Vrdy

​​okres Kutná Hora
Školská 108, 285 71 Vrdy

​​

​​Email: reditelka@zs-vrdy.cz,

​​ID datové schránky: vx6mub6

Florbalový turnaj prvního stupně

Florbalový turnaj prvního stupně

a adventní výzdoba

 

Dnes se na naší škole uskutečnil turnaj ve florbalu, kterého se zúčastnili žáci prvního stupně. Výkony jednotlivých týmů byly vyrovnané, ale do samotného finále se probojovali jen ti, kterým se nejvíce sportovně dařilo. Na třetím místě se umístili Žraloci. O druhé a první místo bojovaly týmy Smetana a GPS, kteří se po nájezdech stali celkovými vítězi turnaje. Snahu a úsilí všech týmů jsme ocenili sladkými cenami a chybět nesměl ani putovní pohár pro vítěze. Aby toho nebylo málo, tak se v rozdávání ocenění pokračovalo dál, neboť v rámci turnaje byly vyhlášeny výsledky soutěže O nejhezčí vánoční třídu, která ve škole probíhala v čase Adventu. Atmosféra celého dnešního dne se nesla v duchu vzájemné podpory a fair play. Závěrem bych ráda poděkovala žákům devátého ročníku, kteří se podíleli na organizaci a také všem, kteří se dnešního florbalového turnaje zúčastnili. Věřím, že jste si z něj odnesli nejen hezké ceny, ale především příjemné zážitky. 

Datum vložení: 21. 12. 2023 6:53
Datum poslední aktualizace: 21. 12. 2023 7:00
Autor: Mgr. Ivana Vesecká

Škola

26. února - 1. března 2024 JARNÍ PRÁZDNINY

 

5. dubna 2024 

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Zvonění - začátky hodin

logo zvonek1. zvonění - 7:45

logo2. zvonění - 8:40

logo3. zvonění - 9:40

logo4. zvonění - 10:35

logo5. zvonění - 11:25

logo zvonek6. zvonění - 12:15

logo zvonek7. zvonění - 13:05

logo zvonek8. zvonění - 13:55