.Sazka Olympijský víceboj

.Sazka Olympijský víceboj 1

Garant projektu na škole: Ing. Josef Štainer

Sazka Olympijský víceboj

je největší školní sportovní projekt v České republice.
Je určený základním školám a odpovídajícím ročníkům víceletých gymnázií, které se mohou s dětmi jednoduše zapojit v hodinách tělesné výchovy.

Pro první stupeň základní školy doporučujeme zapojení do Olympijského diplomu- odkaz ZDE. Pro druhý stupeň je vhodnější Odznak všestrannosti-odkaz ZDE. Ale záleží na každém učiteli, který program si vybere a nebo jestli se rozhodne děti zapojit do obou částí Sazka Olympijského víceboje. Pro děti s handicapem je určena Paralympijská výzva-odkaz ZDE.

Odznak všestrannosti pro veřejnost

Jedinečná možnost, jak porovnat své sportovní výkony napříč generacemi. Změřte síly s členy rodiny, kolegy z práce, sousedy nebo třeba spolužáky. Nebo sportujte jen sami pro sebe a podívejte se, jak si vedete ve srovnání se známými osobnostmi. Odznak všestrannosti motivuje ke sportování všechny, kdo se zapojí. Ať už si vyberou část disciplín nebo se pustí do všech. Tak do toho pojďte s námi!
Přihasle se ZDE.  --- osobní kód žáka je na diplomu, který žák získal, případně napište žádost o zaslání na admin@zs-vrdy.cz

„Olympijská hlídka“ 2015

Dostali jsme se mezi 7 škol v rámci kraje, které získaly „Olympijskou hlídku“. Termín akce byl 5.12.2014

Trénink s olympioniky proběhl 11.5.2015 a byl odměnou pro nejaktivnější školy zapojené do Sazka Olympijského víceboje. V rámci moderovaného programu si smíšené týmy žáků 3. – 9. tříd zacvičily na pěti stanovištích s olympioniky a trenéry. Formou soutěže si tak děti vyzkoušely tréninkové cviky, které jsou specifické pro jednotlivé druhy sportů, a na vlastní kůži zažily, jaké prvky do svého tréninku zařazují čeští olympionici. Pro děti 1. a 2. třídy byla připravena opičí dráha a zábava se Čtyřlístkem.

Datum vložení: 17. 8. 2020 15:29
Datum poslední aktualizace: 3. 10. 2023 15:14